Biżuteria molekularna jako fajny pomysł na prezent dla miłośników zdrowia i psychologii

Każdy, kto na poważnie podchodzi do kwestii swojego zdrowia, zaczyna w mniejszym lub większym stopniu interesować się biochemią — tego jakie hormony, neuroprzekaźniki, enzymy itp. są obecne w naszych organizmach i jakie pełnią funkcję. Poza wieloma praktycznymi aspektami takiej wiedzy jest ona po prostu fascynująca! Złożoność działania naszego ustroju jest niesamowita i kryje w sobie wiele tajemnic, które można ciągle odkrywać.

Jednymi z najbardziej pasjonujących i uwielbianych cząsteczek, są molekuły szczęścia – serotonina i dopamina. To dzięki nim czujemy się dobrze, mamy dobry humor, motywację do codziennych aktywności i potrafimy się cieszyć z tego, co się nam przytrafia. Ich symbolika jest na tyle doniosła, że oba neurotransmitery pojawiają się w kulturze, a ich wzory chemiczne zostają wykorzystywane do zdobienia odzieży i innych gadżetów, w tym również biżuterii.

No właśnie, biżuteria! Mamy na polskim rynku bardzo fajną markę, która oferuje biżuterię ze wzorami molekuł szczęścia i nie tylko. W ofercie są też wzory kofeiny, testosteronu, estradiolu, adrenaliny. Mają nawet ziarno kawy! Produkują je w Polsce ze srebra próby 925 bez niklu, a jakość wykonania jest nienaganna. Jest to świetny gadżet dla każdej pasjonatki nauki o mózgu, medycyny, biochemii, psychologii, a także po prostu kobiet, które lubią nietuzinkowe przedmioty. Może się świetnie sprawdzić na prezent, szczególnie że pakowane jest w bardzo gustowne pudełeczka z wysokiej jakości materiałów.

Ofertę możesz sprawdzić na stronie marki: feliĉa molekulo

Poniżej kilka przykładowych zdjęć, przedstawiających molekularną biżuterię:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *