Promocja świąteczna „Zostań naszym aniołem”

Z okazji nadchodzących świąt przygotowałem dla Was promocję. Trochę nietypową, ponieważ nie będzie się wiązała z niższymi kosztami, jednak na pewno nie jest bezwartościowa.

Postanowiłem podziałać trochę charytatywnie, a więc każdy kto się zgłosi na konsultacje do końca roku będzie proszony o przelanie całej należności nie na moje konto, tylko na rachunek Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Promyk” w Lidzbarku Warmińskim. Dotyczy to konsultacji jednorazowych, jadłospisów, oraz okresowego prowadzenia dietetycznego.

Stowarzyszenie to zajmuje się rozwojem szkoły dla niepełnosprawnych dzieci w Lidzbarku Warmińskim, do tej szkoły uczęszcza mój młodszy brat i wiele innych sympatycznych dzieciaków. W tej chwili zbierane są pieniążki na wyposażenie pracowni logopedycznej, przeznaczone mogą być też na dodatkowe zajęcia i wyjazdy integracyjne dla dzieci. A wierzcie mi, że każdy taki wyjazd sprawia im ogromną radość.

Dane stowarzyszenia są tutaj: http://bazy.ngo.pl/search/info.asp?id=59944

Możecie podarować prezent nie tylko sobie, ale i dzieciakom, które tego potrzebują. Ja i mój brat będziemy Wam bardzo wdzięczni za wsparcie akcji. I pamiętajcie, że dobro wraca.

A jeśli nie masz możliwości wpłaty, to proszę Cię chociaż o udostępnienie tego wpisu na facebooku, to także będzie formą wsparcia.

 

promocja swiateczna doradcadietetyczny.com doradca dietetyczny dietetyk