Z dietetyką i sportami siłowymi mam do czynienia od 6 lat, teraz dzielę się moją wiedzą z innymi.
W świecie dietetyki krąży wiele błędnych informacji i niedomówień, moją misją jest przywrócić ten temat na dobre tory.
 
Uwielbiam zagadki, zatem możesz być pewien/na, że dołożę wszelkich starań by opracować dla Ciebie najlepszy plan, który pozwoli wycisnąć maksimum możliwości z Twojego ciała.
Nie uznaję gotowców. Każdy organizm jest inny, dlatego przygotowuję indywidualne zalecenia na podstawie badań krwi i informacji zebranych w obszernej ankiecie na temat Twojego zdrowia i przyzwyczajeń. Wszystko konsultuję z podopiecznym – by wprowadzenie w życie zaleceń było lekkie i przyjemne, bo czerpiąc przyjemność z tego co robimy osiągamy najlepsze rezultaty.
Pomagam ludziom dążącym do idealnej sylwetki i osiągów sportowych nie tylko nie niszcząc ich zdrowia, ale przy okazji przywracając ich zdrowie do optimum – wielu trenerów i dietetyków niestety o tym zapomina. Zajmuję się także ludźmi pragnącymi po prostu poprawić stan swojego zdrowia, lepszy wygląd jest wtedy tylko “efektem ubocznym” współpracy 😉
 
Świat dietetyki jest bardzo dynamiczny, co chwilę pojawiają się nowe doniesienia, które warto uwzględniać w pracy nad żywieniem. Ciągle się kształcę i w swojej pracy uwzględniam wyniki najnowszych badań naukowych. Nie lubię stać w miejscu, nie przywiązuję się do jednego utartego schematu.
 
“Niechaj pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem” Hipokrates